Strona główna>O NAPE>Aktualności

Aktualności

poniedziałek, 15 października 2018

07.11-08.11.2018r. w hotelu Lamberton w Ołtarzewie k. Warszawy odbędzie się trzecia edycja konferencji Projekt BMS 2018.

Projekt BMS to dwudniowa konferencja branżowa w formule zamkniętej, podczas której przedstawiciele branży związanej z BMS, przekrojowo zaprezentują informacje na temat trendów, nowinek technologicznych i potrzeb sektora w zakresie Smart Building, systemów automatyki budynkowej i technologii zarządzania budynkami.

Przez pełne dwa dni w ręce uczestników oddana zostaje część ekspozycyjna umożliwiająca prezentację i testowanie sprzętu oraz indywidualne konsultacje.

Projekt BMS to przede wszystkim możliwość rozwoju, wymiany cennych informacji merytorycznych i branżowych oraz nawiązania satysfakcjonujących znajomości biznesowych.
Zintegrowane systemy automatyki budynkowej BMS to podstawa nowoczesnego, inteligentnego i zrównoważonego budownictwa. BMS to system, który fundamentalnie zmienia dotychczasowe podejście do zarządzania budynkiem i tym samym zmienia zawód Facility Managera.

Tematyka tegorocznej edycji Projekt BMS będzie poruszać m.in.:

 • BMS w małym, kompaktowym kontrolerze – Global Control 5
 • Jak sprawić, by przedwojenna kamienica stała się prestiżowym i luksusowym wnętrzem, w którym można prowadzić działalność usługowo-biurową? Apa Group
 • Smart Building – w kierunku nowoczesnego budownictwa - Wago
 • Najnowsze trendy i rozwiązania w systemach automatyki budynków – HONEYWELL PARTNER CHANNEL
 • Niezawodność w systemach BMS, rozwiązania do aplikacji budynkowych Finder.
 • Gdzie efektywność energetyczna spotyka się z BMS? NAPE
 • Dashboarding danych pomiarowych – przykłady konfiguracji środowiska ioT dla obiektów rozporszonych - NUMERON
 • Zdrowe zielone biura: wpływ technologii zarządzania budynkiem na jakość środowiska wewnętrznego –PLGBC

Partnerzy, którzy potwierdzili swój udział to m.in.: Apa Group, BKT Elektronik, Global Control 5, Wago, Salto Systems, Honeywell, Produal, Positech, Numeron.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy:

 • osoby reprezentujące firmy o profilu: integrator, instalator systemów BMS, generalny wykonawca, deweloper,
 • osoby działające w obszarze Facility Management,
 • osoby zaangażowane w proces podejmowania decyzji o doborze i realizacji rozwiązań w zakresie inteligentnych systemów zarządzania budynkami,

Rejestracja: https://projektbms.pl/rejestracja/

Termin: 07.11-08.11.2018

Miejsce: Hotel Lamberton, Ołtarzew, k. Warszawy

Kontakt dla Uczestników:

Kontakt dla Partnerów:

Więcej info: www.projektbms.pl

Informacje o  Organizatorze:

Lockus sp. z o.o. specjalizuje się we wsparciu realizacji strategii biznesowych poprzez organizację wydarzeń oraz realizowanie projektów marketingowych w branży nowych technologii. Organizujemy wydarzenia, które łączą zainteresowane współpracą strony. Wdrażamy i realizujemy projekty umożliwiające osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Maksymalizujemy korzyści płynące z bezpośrednich kontaktów biznesowych. www.lockus.pl