Strona główna>O NAPE>Aktualności

Aktualności

środa, 20 listopada 2019

Już 28 listopada w Tarnowie dowiedź się jak zwiększyć efektywność energetyczną w budynkach wielorodzinnych. Zapraszamy na spotkanie!

Sfinansowanie inwestycji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych to wyzwanie, które często spędza sen z powiek lokatorom i osobom odpowiedzialnym za zarządzanie zasobami mieszkaniowymi. Budynki, szczególnie starsze bloki, potrzebują często kompleksowych i kosztownych inwestycji. Inwestycje te wymagają od wspólnoty, bądź spółdzielni, zaciągnięcia kredytu bankowego. Konieczność pokrycia wysokich kosztów kredytu (oprocentowanie, prowizje) zmuszają zarządców nieruchomości do podniesienia lokatorom opłat za utrzymanie mieszkania. Czy jest, zatem jakiś inny sposób, aby wyremontować nasze budynki, a przy tym nadmiernie nie zadłużyć wspólnoty czy spółdzielni? Jak zadowolić mieszkańców, narzekających na zły stan i wygląd budynku oraz wysokie opłaty za ogrzewanie?

Serdecznie zapraszamy na spotkanie 28 listopada br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowie, przy ul. Gabriela Narutowicza 38, w sali nr 11 na spotkanie pt. „Zwiększenie efektywności energetycznej w budynkach wielorodzinnych - oszczędność domowego budżetu”. Zapisz się już dziś!

Więcej informacji i zapisy: https://pozyczkiunijne.bgk.pl/aktualnosci/zwiekszenie-efektywnosci-energetycznej-w-budynkach-wielorodzinnych-oszczednosc-domowego-budzetu-spotkanie-2811-w-tarnowie-2588/