Strona główna>O NAPE>Aktualności

Aktualności

piątek, 27 marca 2020

27 października 2020 roku odbędzie się II Konferencja Specjalistów Logistyki - Kluczowe decyzje logistyczne w dobie dynamicznych zmian rynkowych. Organizatorem Konferencji Specjalistów Logistyki jest JARTOM Real Estate. Podczas Wydarzenia podzielimy się z Państwem unikalnym doświadczeniem, jakie zebraliśmy przez ponad 25 lat działania jako doradca na rynku nieruchomości magazynowych i produkcyjnych. Konferencję organizujemy wraz z naszymi Partnerami i Klientami. Razem zapewnimy podczas Konferencji maksimum praktyki, wymianę doświadczeń i rozwiązań.

czwartek, 26 marca 2020

Zapraszamy na konferencję!

Czego dotyczy Konferencja? Otrzymają Państwo odpowiedź na pytania - jak obniżyć koszty produkcji sprężonego powietrza i próżni, jak oceniać ich wielkość i jak zdobyć dodatkowe środki na oszczędności energetyczne związane z obniżeniem kosztów za energię i emisję CO2. Zostaną pokazane również najnowsze trendy w urządzeniach światowych producentów do sprężania, uzdatniania i przesyłu sprężonego powietrza.

środa, 25 marca 2020

W dniach 12-13 października 2020 r. na Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza odbędzie się V Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” organizowana jest przez Katedrę Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza oraz Instytut Polityki Energetycznej im. I. Łukasiewicza.

wtorek, 17 marca 2020

W związku z rozwijającą się w naszym kraju epidemią koronawirusa (COVID-19) zachęcamy wszystkich do zostania w domu i pracy zdalnej. Nasza firma jest do Państwa dyspozycji, również pracujemy zdalnie, bo bezpieczeństwo i zdrowie to podstawa.

Kontakt z nami mailowo (nape@nape.pl) lub telefonicznie pod numerem 510-404-480 bądź 22-505-46-61. 

czwartek, 12 marca 2020

Z uwagi na obecną sytuację, w związku z szybkim, globalnym rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19), oraz wystąpienie oficjalnie potwierdzonych przypadków zachorowań na terenie Polski, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Wystawców, Partnerów, jak również Uczestników w XX Forum Termomodernizacja 2020 pt. „Strategia Termomodernizacji Budynków”, Zarząd Zrzeszenia Audytorów Energetycznych po konsultacjach podjął decyzję o  zmianie terminu forum. Nowy termin XX Forum Termomodernizacja 2020 został wyznaczony na  9  czerwca 2020 r.

piątek, 06 marca 2020

Przed nami VIII edycja Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK 2020. Szczyt tradycyjnie odbędzie się w Gdańsku w dniach 8 -9 czerwca 2020 r. w Muzeum II Wojny Światowej. Tematem przewodnim spotkania będzie:

ENERGETYKA DLA GOSPODARKI – GOSPODARKA DLA ENERGETYKI

piątek, 21 lutego 2020

Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A. wspólnie z partnerami europejskimi realizuje projekt INNOVEAS (finansowany z Horyzont 2020), którego celem jest wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw w ułatwianiu dostępu do audytów energetycznych w celu zwiększenia ich efektywności energetycznej. Oficjalna strona projektu znajduje się tutaj.

W ramach planowanych działań będziemy starać się min. zdiagnozować główne bariery nietechniczne, które utrudniają realizację audytów energetycznych w MŚP oraz następnie opracujemy program szkoleniowy, który przybliży przedsiębiorcom korzyści wynikające z poprawy efektywności energetycznej. Szkolenia będą prowadzone bezpośrednio w zainteresowanych przedsiębiorstwach, w formie otwartych spotkań dla przedsiębiorców oraz w formie online.

Obecnie prowadzimy badanie ankietowe online skierowane do całego sektora MŚP, które pozwoli nam zdiagnozować jaką wiedzę i jakie potrzeby mają MŚP w zakresie efektywności energetycznej.

Zebrane odpowiedzi będą dla nas bardzo istotnym czynnikiem w przygotowaniu dopasowanej oferty szkoleniowej dla sektora MŚP.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO ANKIETY

Ankieta zawiera pytania jedno i wielokrotnego wyboru, a jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 10 minut.

Zapraszamy do wypełnienia i udostępniania!

środa, 05 lutego 2020

„Strategia Termomodernizacji Budynków”

31 marca 2020 r.

budynek Tower-Service przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8 , Warszawa

Już po raz dwudziesty Zrzeszenie Audytorów Energetycznych zaprasza przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Forum Termomodernizacja do Warszawy. Forum Termomodernizacja to nie tylko wymiana doświadczeń i opinii, ale także możliwość dyskusji na temat nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii wykorzystywanych w budownictwie oraz rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej.

poniedziałek, 27 stycznia 2020

Open letter to the European Council, the European Parliament and the European Commission: Europe needs and wants an ambitious, effective and fossil fuel free cohesion policy delivering on climate neutrality.

All three EU institutions must seize the final opportunity to ensure that Cohesion Policy supports a truly sustainable and just transition to climate neutrality for all regions while leaving no-one behind.

EU citizens and scientists are calling on the institutions to act on the climate emergency. In December, the European Council committed the EU to achieve climate neutrality by 2050. This requires all EU funding instruments to implement and support ambitious EU climate and energy objectives.

czwartek, 23 stycznia 2020

Szkolenie - Jak obniżyć koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa?

Szkolenie
Jak obniżyć koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa?
w ramach
18. Targów Elektrotechnika 2020
5-7 lutego, Warszawa

Szkolenie poprowadzą specjaliści z Narodowej Agencji Poszanowania Energii i Fundacji Poszanowania Energii. Niezależni eksperci przekażą Państwu niezbędną wiedzę, pokażą nie tylko jak podejść do tematu, ale i rozeznać się w ofertach setek firm. Wskażą także jak wybrać z nich najbardziej odpowiednie do charakteru i profilu działalności Państwa przedsiębiorstwa.