Strona główna>O NAPE>Aktualności

Aktualności

piątek, 09 września 2016

Konfederacja Lewiatan i Fundacja Poszanowania Energii zapraszają na śniadanie prasowe: Jak małe i średnie firmy mogą ograniczyć zużycie energii? Zapraszamy 12 września (poniedziałek), o godz. 10.00 do siedziby Konfederacji Lewiatan, Warszawa, ul. Zbyszka Cybulskiego 3. Więcej o wydarzeniu w artykule.

czwartek, 08 września 2016

Szanowni Państwo,

Firma City Brand Energia Odnawialna serdecznie zaprasza na III edycje seminarium: „Kogeneracja + efektywność  energetyczna”, które odbędzie się 27 września w Katowicach, w hotelu Qubus Hotel Prestige.

czwartek, 01 września 2016

Fundacja Poszanowania Energii serdecznie zaprasza osoby zainteresowane przygotowywaniem audytów energetycznych i remontowych na szkolenie, które odbędzie się w dniach 19-21 września 2016r., w siedzibie Fundacji, ul. Świętokrzyska 20 w Warszawie.

czwartek, 25 sierpnia 2016

Firma City Brand Energia Odnawialna oraz REECO Poland Sp. z o.o., serdecznie zapraszają na: „Kongres budownictwa energooszczędnego oraz certyfikacji budynków”. Druga edycja wydarzenia odbędzie się 21 października 2016 roku w Warszawie podczas 6-tych Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej „RENEXPO Poland 2016”.

środa, 24 sierpnia 2016

Szanowni Państwo,

Konfederacja Lewiatan i Narodowa Agencja Poszanowania Energii  S.A. zapraszają na szkolenie, w ramach którego zostanie zaprezentowane narzędzie informatyczne SME TOOL. Przy jego pomocy właściciele i menedżerowie małych i średnich przedsiębiorstw będą mogli samodzielnie przeprowadzić analizę zużycia energii w swoich firmach, uzyskać informacje jakie działania mogą wdrożyć, aby poziom zużycia energii zmniejszyć, a tym samym obniżyć koszty działalności. W niektórych przypadkach redukcja kosztów może być znaczna i sięgać nawet 10-20%.

wtorek, 23 sierpnia 2016

PGNiG i ARP ogłaszają nabór na Warsztat Innowacyjnych Pomysłów Otwarte innowacje jako sposób na rozwiązania dla gospodarki o obiegu zamkniętym - inteligentna energetyka.

czwartek, 18 sierpnia 2016

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym filmem dotyczącym projektu RentalCal. Jest to projekt skoncentrowany na obecnym poziomie inwestycji w zakresie efektywności energetycznej w sektorze mieszkaniowym: wynajem mieszkań. Celem projektu jest opracowanie modeli oraz narzędzi (m.in. kalkulator) do oceny rentowności – zarówno dla najemcy i wynajmującego – modernizacji lokali mieszkaniowych w celu optymalizacji wydajności energetycznej lokali.

wtorek, 26 lipca 2016

Ze względu na rosnące zainteresowanie przyszłością inwestycji kogeneracyjnych zespół CBE Polska organizuje czwartą edycję autorskiego Seminarium „Czynniki rozwoju inwestycji kogeneracyjnych”, które odbędzie się 24 sierpnia 2016 roku w Warszawie. Narodowa Agencja Poszanowania Energii objęła wydarzenie Patronatem Honorowym.

czwartek, 14 lipca 2016

Już 17 listopada w Krakowie Kongres SMART CITY – założenia i perspektywy. Jest to forum wymiany opinii, doświadczeń i dobrych praktyk inteligentnych miast. Wydarzenie stanie się również okazją do zaprezentowania i konsultacji nowoczesnych technologii. Patronat Honorowy nad Kongresem SMART CITY objęła Narodowa Agencja Poszanowania Energii. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z tematyką Kongresu.

wtorek, 05 lipca 2016

Projekt MŚP Energy CheckUp wciąż trwa. Zapraszamy do zapoznania sie z filmem instruktarzowym do wypełnienia pozwalającym skorzystać z bezpłatnego kalkulatora do oceny potencjału oszczędności energii w przedsiębiorstwie.