Strona główna>O NAPE>Aktualności

Aktualności

poniedziałek, 24 października 2016

W dniach 9 – 10 listopada 2016 roku w Hotelu Radisson Blu w Warszawie przedstawiciele sektora energetycznego po raz dwudziesty czwarty będą mieli okazję spotkać się podczas Konferencji Energetycznej EuroPOWER. Wydarzenie to stanowi unikalną platformę do podjęcia debaty na temat aktualnych problemów i wyzwań, z którymi boryka się sektor energetyczny. Kluczowi reprezentanci branży będą mieli okazję do wymiany wiedzy, doświadczeń, opinii i koncepcji realizacji projektów energetycznych wspólnie z reprezentantami władz regionalnych, organami rządowymi i samorządowymi, administracją publiczną, przedstawicielami sektorów: dystrybucji energii, elektrociepłowni, produkcji, paliwowego i gazowego oraz sektorów współpracujących.

piątek, 21 października 2016

W dniach 10-12 października 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyło się największe spotkanie firm sektora MŚP w Europie, czyli VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W sektorze polskiej gospodarki grupa ta ma ogromne znaczenie.

piątek, 14 października 2016

Warsaw Build 2016 – bogaty program spotkań branży budowlanej!


IV Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2016, odbędą się 16-18 listopada w EXPO XXI Warszawa. W programie liczne konferencje, spotkania eksperckie i dyskusje poświęcone m.in. ekologicznym trendom w budownictwie i najnowszym technologiom projektowym. Udział w wydarzeniu potwierdzili wystawcy z kraju i zagranicy.

 

czwartek, 29 września 2016

Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza na cykl szkoleń, na których zostanie przedstawiony aktualny stan wiedzy dotyczący modernizacji budynków użyteczności publicznej do standardu blisko zero-energetycznego. Szkolenia poprowadzone zostaną jesienią 2016 w różnych miastach Polski. Informacje, które będą wygłoszone w trakcie szkolenia, są wynikiem współpracy Politechniki Warszawskiej i Norwegian University of Science and Technology z Trondheim, polegającej na transferze norweskich technologii do Polski.

czwartek, 29 września 2016

Już 13 października konferencja pt: "Wpływ technologii na konkurencyjność zakładów przemysłowych". Narodowa Agencja Poszanowania Energii jest Partnerem Merytorycznym wydarzenia, Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

wtorek, 27 września 2016

Trwają przygotowania do 11. Dni Oszczędzania Energii!

Jeśli interesuje Was tematyka termomodernizacji zabytków, serdecznie zapraszamy na 11. Dni Oszczędzania Energii pod hasłem "Poprawa efektywności energetycznej budynków objętych ochroną konserwatorską". Konferencja odbędzie się w dniach 26-27 października we Wrocławiu. Organizatorami wydarzenia są Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska oraz Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju.

piątek, 16 września 2016

Dnia 12 września odbyło się śniadanie prasowe współorganizowane przez Konfederację Lewiatan i Narodową Agencję Poszanowania Energii, podczas którego rozmawialiśmy nt. efektywności energetycznej w małych i średnich przedsiębiorstwach. Zapraszamy na relacje z wydarzenia.

piątek, 09 września 2016

Konfederacja Lewiatan i Fundacja Poszanowania Energii zapraszają na śniadanie prasowe: Jak małe i średnie firmy mogą ograniczyć zużycie energii? Zapraszamy 12 września (poniedziałek), o godz. 10.00 do siedziby Konfederacji Lewiatan, Warszawa, ul. Zbyszka Cybulskiego 3. Więcej o wydarzeniu w artykule.

czwartek, 08 września 2016

Szanowni Państwo,

Firma City Brand Energia Odnawialna serdecznie zaprasza na III edycje seminarium: „Kogeneracja + efektywność  energetyczna”, które odbędzie się 27 września w Katowicach, w hotelu Qubus Hotel Prestige.

czwartek, 01 września 2016

Fundacja Poszanowania Energii serdecznie zaprasza osoby zainteresowane przygotowywaniem audytów energetycznych i remontowych na szkolenie, które odbędzie się w dniach 19-21 września 2016r., w siedzibie Fundacji, ul. Świętokrzyska 20 w Warszawie.