Strona główna>Wydawnictwa>Artykuły

Artykuły

Zachęcamy do poznania kalkulatora kosztu energii (LCOE), który jest poświecony technologiom energii odnawialnej (DG) generujących energię elektryczną i energię rozproszoną. Narzędzie porównuje kombinację kosztów kapitałowych, operacji i konserwacji (O & M), wydajności i kosztów paliwa.

Zapraszamy do zapoznania się z przewodnikiem "Doświadczenia z innych inwestycji związanych z odzyskiem ciepła z miejskich odpadów - PRZEWODNIK ReUseHeat". Powstał on w ramach projektu ReUseHeat, który otrzymał dofinansowanie z unijnego programu badawczo-innowacyjnego "Horyzont 2020" w ramach umowy o grant nr 768936.

Do bezpłatnego pobrania.

Zapraszamy do zapoznania się z przewodnikiem "Wykorzystanie LATEM CIEPŁA produkowanego w skojarzeniu - PRZEWODNIK SUMMERHEAT". Powstał on w ramach projektu SUMMERHEAT, będącego częścią programu UE Inteligentna Energia – Europa EIE-06-194.

Do bezpłatnego pobrania.

Publikacja Narodowej Agencji Poszanowania Energii S.A., 2011, wydana w ramach projektu TABULA wspołfinansowanego przez program Inteligentna Energia dla Europy.

Do bezpłatnego pobrania.