Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ArtykulyKategorie has a deprecated constructor in /lib/ArtykulyKategorie.class.php on line 3

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Artykuly has a deprecated constructor in /lib/Artykuly.class.php on line 3
Przegląd prasy - NAPE
Strona główna>Wydawnictwa>Przegląd prasy

Przegląd prasy

poniedziałek, 18 stycznia 2016

Zapraszamy na podsumowanie najważniejszych wiadomości z dziedziny energii oraz zasobów w Polsce i na świecie z okresu 12-17 stycznia 2016. W dzisiejszym zestawieniu przedstawiamy między innymi: informacje na temat programów NFOŚiGW, wywiad ze Zbigniewem Kamieńskim nt. Narodowego Programu Rozwoju Gospodarki Niskoemisyjnej, o wizycie w Polsce komisarza ds. energii i klimatu Miguela Ariasa Canete, o przyczynach dalszego spadku cen ropy oraz wiele innych informacji z Polski i świata.

poniedziałek, 11 stycznia 2016

Zapraszamy na podsumowanie najważniejszych wiadomości z dziedziny energii oraz zasobów w Polsce i na świecie z okresu 5-11 stycznia 2016. W dzisiejszym zestawieniu przedstawiamy między innymi: informacje na temat programów NFOŚiGW, wywiad z Ministrem Energii Krzysztofem Tchórzewskim nt. przyszłości roli węgla w polskiej energetyce, o rozpoczęciu testów odbioru gazu ziemnego z terminalu LNG w Świnoujściu oraz wiele innych informacji z Polski i świata.

wtorek, 05 stycznia 2016

Zapraszamy na podsumowanie najważniejszych wiadomości z dziedziny energii oraz zasobów w Polsce i na świecie z okresu 24 grudnia 2015 – 4 stycznia 2016. W dzisiejszym zestawieniu przedstawiamy między innymi: informacje na temat nowelizacji Ustaw o OZE i o efektywności energetycznej, podsumowanie postanowień szczytu klimatycznego w Paryżu, komentarze nt. projektu Nord Stream 2, sytuację ropy na światowych rynkach oraz wiele innych informacji z Polski i świata.