Strona główna>Regulamin komentarzy

  Regulamin komentarzy

  Regulamin umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych na stronie internetowej NAPE.PL z dnia 31.08.2018 roku

  Redakcja strony internetowej NAPE.PL umożliwia swoim użytkownikom bezpłatne umieszczanie komentarzy do informacji i materiałów publikowanych na stronach internetowych NAPE.PL.

  Użytkownicy umieszczają swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zamieszczane przez czytelników treści komentarzy do publikowanych na stronie internetowej NAPE.PL informacji i materiałów.
  Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników strony komentarzy do informacji i materiałów publikowanych na stronie internetowej NAPE.PL. o treści:

  • nie mającej merytorycznego związku z danym artykułem,
  • wulgarnej,
  • stanowiącej przekaz reklamowy.

  Dane nie są nigdzie dalej wykorzystywane. Redakcja strony internetowej NAPE.PL zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w niniejszym Regulaminie oraz zastrzega sobie możliwość przeredagowywania fragmentów komentarzy w sposób nie zmieniający ich przekazu, a w szczególnych przypadkach usuwania fragmentów komentarzy.

  Wszelkie uwagi dotyczące treści wpisanych komentarzy należy kierować na adres e-mail: nape@nape.pl
  Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Redakcja strony internetowej NAPE.PL zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.