Weryfikacja audytów energetycznych dla instytucji finansowych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w weryfikacji zgodności audytów energetycznych z wymaganiami dla konkretnych instrumentów finansowych.
Skontaktuj się z nami

Nasze doświadczenie

Współpraca przy ukształtowaniu produktu finansowego dotyczącego poprawy efektywności energetycznej w budynkach wielorodzinnych, MŚP, infrastrukturze komunalnej, w tym w ciepłownictwie, z wykorzystaniem pomocy technicznej współfinansowanej z programu UE ELENA. Świadczenie usług w formie audytów energetycznych i ekspertyz dla klientów Banku.

 

alior

Współpraca przy ukształtowaniu produktu finansowego dotyczącego renowacji budynków wielorodzinnych z wykorzystaniem pomocy technicznej współfinansowanej z programu UE ELENA. Świadczenie usług w formie weryfikacji audytów energetycznych związanych z poprawą efektywności energetycznej i wprowadzaniem OZE w budynkach wielkorodzinnych.

 

(2020-2022) Współpraca przy ukształtowaniu produktu finansowego dotyczącego renowacji budynków wielorodzinnych i MŚP z wykorzystaniem pomocy technicznej współfinansowanej z programu UE ELENA. Świadczenie usług w formie audytów energetycznych i ekspertyz związanych z poprawą efektywności energetycznej i wprowadzaniem OZE w budynkach wielkorodzinnych i MŚP.