Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

II Konferencja Specjalistów Logistyki

7 września 2021

7 września 2021 roku odbędzie się II Konferencja Specjalistów Logistyki – Kluczowe decyzje logistyczne w dobie dynamicznych zmian rynkowych. Organizatorem Konferencji Specjalistów Logistyki jest JARTOM Real Estate. Podczas Wydarzenia podzielimy się z Państwem unikalnym doświadczeniem, jakie zebraliśmy przez ponad 25 lat działania jako doradca na rynku nieruchomości magazynowych i produkcyjnych. Konferencję organizujemy wraz z naszymi Partnerami i Klientami. Razem zapewnimy podczas Konferencji maksimum praktyki, wymianę doświadczeń i rozwiązań.

Celem II-ej edycji Konferencji Specjalistów Logistyki jest przedstawienie roli logistyka jako doradcy lub decydenta w podejmowaniu kluczowych, wysokobudżetowych decyzji, w bardzo szybko zmieniającym się niepewnym otoczeniu technologicznym, prawnym i demograficznym.

Gwałtownie zmieniające się zachowania konsumentów, nowe formy robienia zakupów, zmiana stosunku do pracy, miejsca zamieszkania, nowe technologie powodują, że zostają naruszone najtrwalsze wydawałoby się zasady, w tym metody inwestowania w nieruchomości, sprzęt, pojazdy, czy oprogramowanie. Od wizji, wiedzy i umiejętności przewidywania logistyka zależy sukces przedsiębiorstwa.

II-a edycja Konferencji Specjalistów Logistyki będzie zrealizowana w formie case studies. 7 września 2021 roku specjaliści przedstawią Wam swoje “gorące”, sprawdzone pomysły warte skopiowania, jak i potencjalne błędy, których należy unikać.

Strona wydarzenia

Szczegóły

Data:
7 września 2021
Strona internetowa:
http://www.konferencja-specjalistow-logistyki.jartom.com/

Miejsce

Hotel The Westin Warsaw
Al. Jana Pawła II 21, Warszawa

Kontakt

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.