III Konferencja JARTOM: MAGAZYNY • HALE PRODUKCYJNE • LOGISTYKA

18 października 2002 roku w Warszawie odbędzie się trzecia edycja Konferencji JARTOM: MAGAZYNY • HALE PRODUKCYJNE • LOGISTYKA.

Zapraszamy do uczestnictwa firmy będące użytkownikami lub właścicielami hal. Konferencja, szczególnie skierowana jest do firm planujących zmianę taką jak najem, zakup czy też budowę magazynu lub hali produkcyjnej. Zapraszamy także firmy posiadające ciekawe rozwiązania dla rynku magazynowego do wystąpienia w roli wystawców, prelegentów, sponsorów.

Wspólnie odpowiemy, jak należy przygotować hale w związku z kryzysem energetycznym i niestabilną sytuacją na rynku logistycznym. W programie konferencji przewidziane jest forum deweloperów magazynowych, prognozy cen i kosztów na rynku magazynowym, finansowanie inwestycji, kryzys energetyczny – skutki i rozwiązania, przedstawienie innowacyjnych rozwiązań na rynku.

Jeżeli masz styczność z budynkami magazynowymi lub produkcyjnymi, to konferencja jest właśnie dla Ciebie. Udział wezmą użytkownicy hal, inwestorzy, osoby oferujące i szukające usług z zakresu logistyki, właściciele i deweloperzy magazynowi, firmy stawiające hale, specjaliści od proptech, energetyki, rozwiązań ekologicznych w halach, logistycy, poszukujący nowych powierzchni magazynowych, dyrektorzy centrów logistycznych.

Zaproszonych ekspertów poprosimy o prognozy na rynku.

Szczegółowy program znajdą Państwo na stronie wydarzenia:
https://konferencja.jartom.pl/program.

Nazwa wydarzeniaIII Konferencja JARTOM: MAGAZYNY • HALE PRODUKCYJNE • LOGISTYKA
Termin18.10.2022 r.
MiejsceAirport Hotel Okęcie
ul. Komitetu Obrony Robotników 24, 02-148 Warszawa
Strona wydarzeniahttps://konferencja.jartom.pl/program

Informacja prasowa JARTOM

Kontakt

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.