Najważniejsze wydarzenie dla branży OZE – Targi GREENPOWER już w kwietniu na MTP!

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER to najważniejsze wydarzenie związane z odnawialnymi źródłami energii w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2024 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas targów przedstawione zostaną nowoczesne produkty oraz usługi z zakresu fotowoltaiki, biogazu, biomasy, energii wiatrowej, wodnej oraz geotermalnej, a także biopaliw. Na uwagę zasługują również prezentacje infrastruktury magazynowania energii oraz ładowania pojazdów elektrycznych.

Wiedza i praktyka

Targi GREENPOWER to miejsce spotkań, dyskusji i wymiany doświadczeń przedsiębiorców, pracowników administracji oraz przedstawicieli branżowych izb i stowarzyszeń. Panele dyskusyjne z udziałem ekspertów, naukowców i praktyków oraz zagranicznych gości, gromadzą liczne grono zainteresowanych odbiorców, a poruszone tematy spotykają się z dużym zainteresowaniem uczestników. Odwiedzający Targi GREENPOWER poznają najnowsze trendy i nowości branżowe, nawiązują nowe kontakty biznesowe, a także biorą udział w licznych konferencjach.

– Greenpower to platforma umożliwiająca zdobycie wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań technicznych i technologicznych związanych z OZE. To także miejsce spotkań ekspertów z praktykami – wyjaśnia Dominik Szymański, Dyrektor Targów GREENPOWER – W tegorocznym programie nie zabraknie konferencji poświęconych zarówno fotowoltaice, jak i magazynowaniu energii, efektywności energetycznej, czy też elektromobilności – dodaje.

Profesjonalni zwiedzający

Biznesowa struktura uczestników wyraźnie przekłada się na relacje inwestorskie. W targach uczestniczy szerokie grono profesjonalistów – inwestorzy, deweloperzy, instalatorzy, a także projektanci instalacji. Dzięki temu, Targi GREENPOWER na stałe wpisały się w kalendarz przedstawicieli władz samorządowych, właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych, szpitali, gospodarstw rolnych, a także zarządców budynków użyteczności publicznej.

Nie tylko OZE

Równocześnie z Targami GREENPOWER odbywać się będą: Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, Międzynarodowe Targi Energii EXPOPOWER, Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND, Środkowoeuropejskie Forum Dekarbonizacji NetZero, Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO oraz Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX. Odbywające się w tym czasie wskazane wydarzenia, niewątpliwie stworzą największy i najważniejszy blok targowy dla branży OZE, ciepłowniczej, wentylacyjnej, chłodniczej, sanitarnej, dekarbonizacyjnej, zabezpieczania mienia, cyberbezpieczeństwa, ochrony zdrowia i pracy w 2024 roku w Polsce.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.greenpower.mtp.pl/pl/.

Kontakt dla mediów:
Anna Zięba
+48 539-777-548
anna.zieba@grupamtp.pl

Materiał prasowy Organizatora

Kontakt

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.