Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie minęło

31. Konferencja Energetyczna EuroPower nowej w formule

29 czerwca 2020 - 30 czerwca 2020

W dniach 29-30 czerwca 2020 r. odbędzie się 31. edycja Konferencji Energetycznej EuroPower oraz OZE Power. Wydarzenie odbędzie się w pełni w wersji ONLINE.

Celem, który przyświeca konferencji jest merytoryczna debata ekspertów dotycząca sektora energetycznego oraz rozwojowi odnawialnych źródeł energii. Społeczeństwo, energetyka, gospodarka to trzy szczególne filary na których, opiera się nasze wydarzenie od lat. Eksperci przyznają, że pandemia przyspieszy transformację polskiej energetyki, dając pozytywny impuls gospodarczy oraz społeczny. Wspólnie z EuroPower odbędzie się również OZE Power, podczas którego porozmawiamy o najnowszych trendach w energetyce oraz  dążeniu do neutralności energetycznej.

W ciągu dwóch dni poruszymy między innymi takie problemy, jak: polska gospodarka i energetyka w okresie pandemii i po, nowy model rynku energii, energia odnawialna w polskim miksie energetycznym, mechanizmy Funduszu Sprawiedliwej Transformacji, energetyka wiatrowa, fotowoltaika wielkoskalowa, zielona energetyka lokalna, rola gazu w polskiej gospodarce oraz przyszłość energetyki konwencjonalnej.

Kongres odbywa pod patronatem Ministerstwa Klimatu, Ministerstwa Aktywów Państwowych oraz Urzędu Regulacji Energetyki. Obecność przedstawicieli spółek energetycznych oraz administracji sprawia, że wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez dla sektora.

Kongres jest realizowany w ramach działalności MMC Polska organizującej prestiżowe kongresy, konferencje, warsztaty i szkolenia biznesowe dedykowane specjalistom, kadrze menadżerskiej oraz zarządom firm.

 

Agenda 31. Konferencji Energetycznej EuroPOWER oraz Kongresu OZE Power

Strona www Konferencji http://konferencjaeuropower.pl/

Szczegóły

Start:
29 czerwca 2020
Koniec:
30 czerwca 2020
Strona internetowa:
http://konferencjaeuropower.pl/

Kontakt

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.