Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

III Konferencja JARTOM: MAGAZYNY • HALE PRODUKCYJNE • LOGISTYKA

18 października 2022

 

18 października 2022 roku w Warszawie odbędzie się trzecia edycja Konferencji JARTOM: MAGAZYNY • HALE PRODUKCYJNE • LOGISTYKA.

 

Zapraszamy do uczestnictwa firmy będące użytkownikami lub właścicielami hal. Konferencja, szczególnie skierowana jest do firm planujących zmianę taką jak najem, zakup czy też budowę magazynu lub hali produkcyjnej. Zapraszamy także firmy posiadające ciekawe rozwiązania dla rynku magazynowego do wystąpienia w roli wystawców, prelegentów, sponsorów.

 

Wspólnie odpowiemy, jak należy przygotować hale w związku z kryzysem energetycznym i niestabilną sytuacją na rynku logistycznym. W programie konferencji przewidziane jest forum deweloperów magazynowych, prognozy cen i kosztów na rynku magazynowym, finansowanie inwestycji, kryzys energetyczny – skutki i rozwiązania, przedstawienie innowacyjnych rozwiązań na rynku.

 

Jeżeli masz styczność z budynkami magazynowymi lub produkcyjnymi, to konferencja jest właśnie dla Ciebie. Udział wezmą użytkownicy hal, inwestorzy, osoby oferujące i szukające usług z zakresu logistyki, właściciele i deweloperzy magazynowi, firmy stawiające hale, specjaliści od proptech, energetyki, rozwiązań ekologicznych w halach, logistycy, poszukujący nowych powierzchni magazynowych, dyrektorzy centrów logistycznych.

 

Zaproszonych ekspertów poprosimy o prognozy dla rynku.

 

Szczegółowy program znajdą Państwo na stronie wydarzenia:
https://konferencja.jartom.pl/program.

 

 

Informacja prasowa JARTOM

Szczegóły

Data:
18 października 2022
Strona internetowa:
https://konferencja.jartom.pl/program

Miejsce

Airport Hotel Okęcie
ul. Komitetu Obrony Robotników 24
Warszawa, 02-148

Organizator

JARTOM Real Estate
Strona internetowa:
https://jartom.com/

Kontakt

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.