Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kongres Energetyki Przyszłości 2023

18 kwietnia 2023 - 19 kwietnia 2023

W dniach 18-19 kwietnia 2023 r. odbędzie się druga edycja Kongresu Energetyki, Przyszłości organizowanego przez Stowarzyszenie „Z energią o prawie”. Poprzednia edycja zgromadziła łącznie ponad 4 tysiące odbiorców.

 

Celem Kongresu jest stworzenie forum do wypracowania modelowych rozwiązań dla sektora energetycznego, a także przedstawienie ich jak najszerszemu gronu zainteresowanych osób. W poprzednim roku w debatę zostali zaangażowani kluczowi eksperci branżowi w tym prawnicy, ekonomiści, analitycy, czy publicyści.

 

Podczas II edycji Kongresu szczególny nacisk kładziony jest na dwa filary: Bezpieczeństwo energetyczne i oze  oraz Zielona energia dla przedsiębiorstw. Pierwszy filar dotyczy energii z odnawialnych źródeł jako gwaranta bezpieczeństwa energetycznego, a poruszone zostaną zagadnienia dotyczące m.in. procesu  inwestycyjnego i finansowania zeroemisyjnych instalacji. Natomiast drugiego dnia prelegenci pochylą się nad problemem znalezienia optymalnego sposobu na zniwelowanie stale rosnących cen energii z wykorzystaniem m.in. odnawialnych źródeł energii.

Organizatorzy planują również przygotować spotkania warsztatowe oraz spotkania w formie roundtables. Podstawowym zamierzeniem warsztatów jest przybliżenie problematyki wybranych zagadnień, zidentyfikowanie kluczowych problemów oraz zaproponowanie metody ich rozwiązania. Przy spotkaniach w formule roundtables odbywać się będą dyskusje na wcześniej sprecyzowany temat w wąskiej grupie uczestników, tak aby znaleźć jak najkorzystniejsze rozwiązanie w danej dziedzinie.

 

Rejestracja na Kongres Energetyki Przyszłości możliwa jest pod adresem https://zeop.pl/kep23/zapisy/

W celu uzyskania bieżących informacji zapraszamy na stronę internetową wydarzenia: https://zeop.pl/kep/ oraz na stronę na LinkedInie: https://www.linkedin.com/company/kongres-energetyki-przyszlosci-kep/.

 

Szczegóły

Start:
18 kwietnia 2023
Koniec:
19 kwietnia 2023
Strona internetowa:
https://zeop.pl/kep/

Miejsce

Copernicus Toruń Hotel
Bulwar Filadelfijski 11
Toruń,
Strona internetowa:
https://www.copernicustorunhotel.com/

Organizator

Stowarzyszenie „Z energią o prawie”

Kontakt

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.