Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • Ten wydarzenie minął.

Warsaw HVAC Expo 2023

1 marzec 2023 - 3 marzec 2023

 

 

W dniach 1-3 marca 2023 r. w PTAK WARSAW EXPO odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji, Warsaw HVAC Expo.

 

HVACR to obszar ciągłej ewolucji, dlatego też stworzyliśmy wydarzenie, które będzie miejscem wymiany wiedzy oraz doświadczeń najlepszych ekspertów z tej branży. Targi skierowane są do szerokiego grona odbiorców, między innymi specjalistów z obszaru HVACR, administratorów budynków, w tym obiektów przemysłowych, deweloperów, firm budowlanych, producentów rolnych oraz władz samorządowych. Ze względu na ekologię oraz rosnącą inflację, targi cieszą się również coraz większym zainteresowaniem wśród osób prywatnych, które szukają dla siebie nowoczesnych rozwiązań dotyczących ogrzewania, wentylacji czy klimatyzacji.

 

Warsaw HVAC Expo daje możliwość przyjrzenia się nowościom z zakresu produktów i usług, pozyskania nowych klientów przez przedsiębiorców, ale przede wszystkim jest przestrzenią do zdobycia wiedzy bezpośrednio od wybitnych ekspertów – autorytetów praktyków.

 

Podczas targów odbędzie się konferencja HVACR 360–premiery, trendy, legislacje, na której poruszone zostaną tematy, między innymi, zmian obowiązków oraz zmian prawnych w branży, a także możliwości poprawy efektywności energetycznej systemów HVACR. Podjęty będzie również szczegółowo temat systemów oddymiania oraz trendy wśród pomp ciepła i systemów klimatyzacyjnych.

 

Targi WARSAW HVAC EXPO, 1-3.03.2023 r., Nadarzyn
https://warsawhvacexpo.com/

 

 

 

Materiał prasowy Organizatora

 

Szczegóły

Start:
1 marzec 2023
Koniec:
3 marzec 2023
Strona internetowa:
https://warsawhvacexpo.com/

Miejsce

PTAK WARSAW EXPO

Kontakt

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.