Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • Ten wydarzenie minął.

XX Kongres Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych “Ekologia w zarządzaniu nieruchomościami”

24 czerwiec 2022 - 25 czerwiec 2022

 

Zarząd i Biuro Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych oraz Zarząd Lubelskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości z przyjemnością zaprasza do udziału w XX Kongresie PFSZN pt. “Ekologia w zarządzaniu nieruchomościami”, który odbędzie się w dniach 24-25 czerwca 2022 r. w Hotelu Victoria przy pl. Narutowicza 58-60 w Lublinie.

 

Wydarzenie będzie poświęcone w głównej mierze omówieniu tematyki wyzwań na rynku nieruchomości w bardzo szerokim spektrum.

 

Głównym celem organizacji corocznych spotkań jest integracja zawodowa zarządców nieruchomości, poszerzanie wiedzy z zakresu zarządzania nieruchomościami, a przede wszystkim zapoznanie się z ofertą produktów i usług wspomagających rynek zarządzania nieruchomościami.

 

Gośćmi corocznie organizowanych kongresów są m.in. właściciele, prezesi zarządzający przedsiębiorstwami, dyrektorzy ds. zarządzania nieruchomościami, przedstawiciele firm zarządzających nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi, a przede wszystkim aktywni zawodowo zarządcy nieruchomości z całej Polski w ilości ok. 150 osób.

 

Szczegóły

Start:
24 czerwiec 2022
Koniec:
25 czerwiec 2022
Strona internetowa:
https://www.lszn.lublin.pl/kongres/

Kontakt

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.