Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja “Nie tylko sprężone powietrze – poszukiwanie efektywności energetycznej w przemyśle”

12 maja 2022 - 13 maja 2022

W świetle wojny rosyjsko-ukraińskiej poszukiwanie efektywności energetycznej to nie tylko sprawa kosztów firm, ale także postawa obywatelska. Każdy z nas powinien oszczędzać energię w domu i swoim zakładzie pracy.

 

Oszczędności w budżetach firm wynikające z efektywnego wykorzystywania każdego kupionego kWh to najczęściej znacząca pozycja budżetowa. Nie zmienia to faktu, że nadal marnuje się zbyt dużo energii. Takim typowym przykładem czystego marnotrawstwa są np. wycieki sprężonego powietrza, ale cały obszar sprężonego powietrza – od sprężarek i sprężarkowni aż do końcowego użytkownika czyli pracownika produkcji często przynosi więcej strat niż inne obszary. Firma 7 bar od prawie 10 lat proponuje najróżniejsze, zawsze dostosowane do potrzeb klientów rozwiązania energysavingowe. I raz do roku, w czasie konferencji 7bar, dzieli się własnymi doświadczeniami, wiedzą i nowinkami technicznymi ze swoimi klientami. Ostatnio ze względów covidowych konferencje nie odbywały się stacjonarnie, a najczęściej fachowców 7 bar można było spotkać na webinariach.

 

W tym roku firma wraca do tradycji spotkań „na żywo”, ale z powodu dramatycznego wzrostu cen energii i gazu poszerza temat swej konferencji o inne obszary tak, by każdy uczestnik mógł wyznaczyć sobie własną drogę do efektywności energetycznej w jak najszerszym spektrum obszarów. Oczywiście nie zabraknie tematów związanych ze sprężonym powietrzem, to w końcu najdroższe i najmniej efektywne medium, ale znajdą się też tematy związane z kogeneracją, odzyskiem ciepła w procesach przemysłowych czy w ogóle monitorowaniem energii. Każdy uczestnik wyniesie też konieczną wiedzę na temat Białych Certyfikatów, praktycznych wdrożeniach ISO50001 czy wymaganiach UDT. Słowem – każdy znajdzie coś dla siebie i swojej firmy.

 

Konferencja odbędzie się 12-13 maja 2022 w Olszówce koło Turku, w miłych okolicznościach przyrody. Chcąc zapewnić przyjemne z pożytecznym, oprócz ciekawych merytorycznie spotkań, organizatorzy przygotowali dla swoich gości szereg innych, mniej technicznych atrakcji. Zapraszają także do kontaktu w sprawie zgłoszeń przez swoją stronę internetową www.7bar.pl.

 

Szczegóły

Start:
12 maja 2022
Koniec:
13 maja 2022
Strona internetowa:
https://www.7bar.pl/konferencja-zgloszenie.html

Kontakt

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.