Konferencja INNOVEAS – Wsparcie MŚP w zielonej transformacji

Zapraszamy do udziału w konferencji on-line ( w języku angielskim) organizowanej w ramach projektu INNOVEAS.

24.11.2020, 9:00 – 13:00 ONLINE

MŚP mają kluczową rolę w osiągnięciu celów transformacji energetycznej.

Jak angażować przedsiębiorców do działania w tym zakresie?

Zarejestruj się już teraz klikając tutaj!

MŚP mają kluczową rolę w osiągnięciu celów zielonej transformacji. Efektywność energetyczna jest tylko jednym z szeregu zakresów, które przedsiębiorcy powinni wziąć pod uwagę.

Większość MŚP kieruje się wprowadzaniem wyłącznie działań oszczędzających koszty, co nie zawsze stanowi wystarczającą motywację do zmiany działalności w kierunku neutralności klimatycznej. Ważnym narzędziem, który przyśpieszy ten proces jest audyt energetyczny.

Liderzy różnych projektów skierowanych do MŚP podkreślają, że aby poprawić efektywność energetyczną i wesprzeć przedsiębiorców w zielonej transformacji należy poprawić dostępność i zakres audytu energetycznego.

Dobra wiadomość jest taka, że już ​​istnieją sposoby które mogą pomóc w tej zmianie. Podejmując właściwe kroki możemy stworzyć całkiem nowy system wsparcia jakiego potrzebują MŚP, tak aby pomóc im w transformacji.

Konferencja internetowa

Celem tej konferencji jest przegląd dobrych praktyk, które uzasadniają konieczność zmiany dotychczasowych modelów biznesowych i nakreślają strategię, która umożliwi MŚP łatwy i skuteczny sposób przejścia zielonej transformacji.

Kontakt

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.