Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

21. Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL

22 lutego 2021 - 23 lutego 2021

Przed nami XXI edycja Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL, która odbędzie się w dniach 22-23 lutego 2021 r.  w Warszawie w Hotelu Sofitel Victoria.

 

Temat przewodni tegorocznego Kongresu brzmi:

 

„Rok 2021: Przełom w polskiej energetyce”

 

Rok 2021 będzie dla polskich wytwórców i dostawców energii czasem intensywnych zmian związanych zarówno z otoczeniem legislacyjnym, implementacją europejskiego zielonego ładu, zapewnieniem bezpieczeństwa operacyjnego spółek strategicznych, przygotowaniem sektora do dużych inwestycji w OZE, gaz i wodór. Program najbliższej edycji Kongresu tradycyjnie obejmie zagadnienia, które staną się okazją do wymiany opinii i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami: Rządu, największych w kraju przedsiębiorstw energetycznych i ciepłowniczych, najważniejszych organizacji branżowych, środowisk akademickich i przedstawicieli biznesu. W gronie ekspertów pragniemy omówić kwestie kondycji i perspektyw dla sektora elektroenergetycznego i gazowego oraz szans na rozwój elektromobilności, offshore i kogeneracji, budowania potencjału OZE, a także coraz silniejszego wpływu legislacji i sytuacji międzynarodowej na bezpieczeństwo energetyczne.

 

W drugim dniu Kongresu, w panelu dotyczącym potencjału polskich wytwórców na potrzeby segmentu OZE, z prelekcją wystąpi Andrzej Wiszniewski, Prezes Zarządu Narodowej Agencji Poszanowania Energii.

 

Zapraszamy gorąco do udziału.

Szczegóły

Start:
22 lutego 2021
Koniec:
23 lutego 2021
Strona internetowa:
http://powerpol.pl/

Kontakt

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.