Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie minęło

Konferencja INNOVEAS – Wsparcie MŚP w zielonej transformacji

24 listopada 2020

Zarejestruj się już teraz klikając tutaj! UWAGA! Wydarzenie w języku angielskim.

 

MŚP mają kluczową rolę w osiągnięciu celów zielonej transformacji. Efektywność energetyczna jest tylko jednym z szeregu zakresów, które przedsiębiorcy powinni wziąć pod uwagę.

 

Większość MŚP kieruje się wprowadzaniem wyłącznie działań oszczędzających koszty, co nie zawsze stanowi wystarczającą motywację do zmiany działalności w kierunku neutralności klimatycznej. Ważnym narzędziem, który przyśpieszy ten proces jest audyt energetyczny.

 

Liderzy różnych projektów skierowanych do MŚP podkreślają, że aby poprawić efektywność energetyczną i wesprzeć przedsiębiorców w zielonej transformacji należy poprawić dostępność i zakres audytu energetycznego.

Dobra wiadomość jest taka, że już ​​istnieją sposoby które mogą pomóc w tej zmianie. Podejmując właściwe kroki możemy stworzyć całkiem nowy system wsparcia jakiego potrzebują MŚP, tak aby pomóc im w transformacji.

 

Konferencja internetowa

 

Celem tej konferencji jest przegląd dobrych praktyk, które uzasadniają konieczność zmiany dotychczasowych modelów biznesowych i nakreślają strategię, która umożliwi MŚP łatwy i skuteczny sposób przejścia zielonej transformacji.

Szczegóły

Data:
24 listopada 2020
Strona internetowa:
https://innoveas.eu/register-to-the-event-defining-a-manifesto-for-massive-change/

Organizator

INNOVEAS
E-mail
innoveas@nape.pl
Wyświetl stronę Organizator

Kontakt

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.